Winx Club Forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na Winx Club Forever forum!Regajte se ako volite Winx!WELCOME!!!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Predstavite nam se...

+3
♥Bebica.Piff♥
Angy^_^ߣoom
Vatrena Djevojka
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Predstavite nam se... - Page 2 Empty Predstavite nam se... Sub Jun 25, 2011 9:11 am

Vatrena Djevojka

Vatrena Djevojka
Admin
Admin

First topic message reminder :

Ovdje se predstavite!!

https://winx-club-forever.bosnianforum.com

26Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Ned Jul 03, 2011 12:40 pm

Angy^_^ߣoom

Angy^_^ߣoom
Admin
Admin

nnč

27Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Uto Sep 20, 2011 12:34 pm

Maky^^

Maky^^
Admin
Admin

Cao!Ja sam Marina...znate me...najj winx mi je Bloom...nadam se da sam welcy

28Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Uto Sep 20, 2011 4:08 pm

Angy^_^ߣoom

Angy^_^ߣoom
Admin
Admin

Welcome Maky!Ja sam ovaj roze dizz napravila a ovdje više niko nije aktivan tako da ćemo navlačiti članove sa WCLE-a i bit ćena zahvalni!

29Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Sre Sep 21, 2011 4:34 pm

Maky^^

Maky^^
Admin
Admin

Mogu biti admin?xD pa cu reklamirati..napravicu new dizz sa oktpbar xD pliz my Angy bicu Aktivna

30Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Čet Sep 22, 2011 2:01 pm

Angy^_^ߣoom

Angy^_^ߣoom
Admin
Admin

idem u Admin panel pa ću te staviti za admina

31Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Čet Sep 22, 2011 2:03 pm

Angy^_^ߣoom

Angy^_^ߣoom
Admin
Admin

ja pravim Dizz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U planu je sljedeći dizz i napravila sam ga tako da ne moraš ga praviti JA SM GA NAPRAVILA!

32Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Čet Sep 22, 2011 3:24 pm

♥Bebica.Piff♥

♥Bebica.Piff♥

Welcome Marina xD ja sam Mary sa WCLE.

33Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Čet Sep 22, 2011 3:42 pm

Maky^^

Maky^^
Admin
Admin

Hehe..ok...tutapatuta..hvala..

34Predstavite nam se... - Page 2 Empty Re: Predstavite nam se... Čet Sep 22, 2011 3:44 pm

♥Bebica.Piff♥

♥Bebica.Piff♥

Nema na čemu...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu